Infra-abelian groups and free actions of finite groups on the N-torus
Contribuinte(s) |
Universidade Estadual Paulista (UNESP) |
---|---|
Data(s) |
27/05/2014
27/05/2014
01/06/2002
|
Formato |
2791-2803 |
Identificador |
http://dx.doi.org/10.1081/AGB-120003989 Communications in Algebra, v. 30, n. 6, p. 2791-2803, 2002. 0092-7872 http://hdl.handle.net/11449/66894 10.1081/AGB-120003989 WOS:000176506400015 2-s2.0-0036018665 |
Idioma(s) |
eng |
Relação |
Communications in Algebra |
Direitos |
closedAccess |
Tipo |
info:eu-repo/semantics/article |